mini diplomu teikimai MAG2018Sausio 25 d. Šv. Jonų bažnyčioje įteikti 48 magistro diplomai Darnaus vystymosi komunikacijos, Ryšių su visuomene, Tarptautinės komunikacijos bei Žinių vadybos ir lyderystės magistro programų absolventams.

Diplomus įteikė ir absolventus sveikino Bendruomenės reikalų prorektorė dr. Birutė Švedaitė-Sakalauskė, fakulteto dekanas prof. Rimvydas Laužikas ir Studijų reikalų prodekanas doc. Martynas Petrikas. Socialinių partnerių vardu sveikinimą tarė Inreal grupės marketingo ir komunikacijos vadovė Rūta Merčaitienė.

Dėkodama fakulteto bendruomenei Ryšių su visuomene magistrantūros absolventė Jurgita Petrauskaitė pažymėjo, jog ypatinga diena – Vilniaus miesto gimtadienis – daro diplomų įteikimo šventę dar svarbesne.

Bažnyčioje susirinkusius absolventams ir jų artimiesiems muzikinį sveikinimą skyrė Lietuvos operos ir baleto teatro solistė, sopranas Asta Krikščiūnaitė ir baritonas Ignas Melnikas. Jiems akomponavo Svaja Skučienė.

Iškilmių nuotraukas galite rasti galerijose: