ABSOLVENTŲ DĖMESIUI

mini KFdiplomai MAG 2017Maloniai Jus informuojame, kad 2018 m. sausio 22 d. 12.00–17.00 val., sausio 23 d. 8.00-17.00 val. privalote atvykti į KF Studijų skyrių (212 kab.) pasirašyti už diplomą bei priedėlį Diplomų registracijos žurnale.

Pasirašyti už studentą gali ir kitas asmuo, bet jis privalo turėti notaro patvirtintą įgaliojimą dėl dokumentų tvarkymo Vilniaus universitete.

Nepasirašiusieji registracijos žurnale negalės gauti diplomo iškilmingame įteikime, kuris įvyks sausio 25 d. Šv. Jonų bažnyčioje.

ATSISKAITYMO SU VILNIAUS UNIVERSITETU TVARKA

Sėkmingai baigus studijas ir norint gauti studijas patvirtinantį diplomą ir diplomo priedėlį, privalu atsiskaityti su Universitetu. Atsiskaitymo su Universitetu procedūros apibrėžtos Absolventų atsiskaitymo su Vilniaus universiteto tvarkoje (2016 m. gruodžio 1 d. įsakymu Nr. R-440).

Universiteto padaliniai, su kuriais reikia atsiskaityti, jei jiems yra skolinga yra šie:

• Universiteto biblioteka (grąžinti knygas, kt.);
  • Universiteto Bendrųjų reikalų direkcijos Būsto skyrius;
  • Vilniaus universiteto Studentų atstovybė (grąžinti Lietuvos studento pažymėjimą). Komunikacijos fakulteto Studentų atstovybė Jūsų lauks sausio 22 d. 12.00–17.00 val., sausio 23 d. 8.00-17.00 val.;
  • Fakulteto administracija (įvykdyti kitus įsipareigojimus), tik Absolventui atsiskaičius su kitais padaliniais, galės  pažymėti VU IS ne anksčiau kaip sausio 22 d.

Apie galimybę atsiskaityti su Universiteto padaliniais Absolventai yra informuojami automatiniu pranešimu: žiemos diplomų įteikimo sesijos Absolventai – einamųjų mokslo metų gruodžio 14 d. Absolventai, turintys įsiskolinimų, atsiskaityti su Universiteto padaliniais privalo ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki numatytos jų diplomų įteikimo dienos.

Neatsiskaičiusiems su Universiteto padaliniais negali būti išduodamas diplomas.

KF Studijų skyrius