VU stipendijos už pasiekimus mokslo, kultūros ar sporto veikloje

mini stefan stefancik 257625Kviečiame aktyvius Vilniaus universiteto studentus iki spalio 25 d. teikti paraiškas vienkartinėms tikslinėms stipendijoms už pasiekimus mokslo, sporto, kultūros ir visuomeninės veiklos srityse gauti.

Studentas, norintis gauti stipendiją, turi pateikti prašymą Universiteto Studijų informacinėje sistemoje.  Kartu su prašymu pateikiami šie dokumentai:

• vykdomos mokslinės veiklos aprašymas  ir dokumentai, įrodantys pasiekimus mokslinėje veikloje (publikuotų ar priimtų publikuoti straipsnių kopijos, projektiniai darbai ir kt.), jei prašymas teikiamas už mokslinę veiklą, atitinkamo kamieninio akademinio padalinio rekomendacija (neprivaloma);
  • vykdomos sportinės veiklos aprašymas ir dokumentai, įrodantys sporto pasiekimus, jei prašymas teikiamas už pasiekimus sportinėje veikloje, Sveikatos ir sporto centro rekomendacija (neprivaloma);
  • vykdomos kultūrinės veiklos aprašymas ir dokumentai, įrodantys kultūrinę veiklą, jei prašymas teikiamas už pasiekimus kultūros veikloje, Kultūros centro rekomendacija (neprivaloma);
  • vykdomos visuomeninės veiklos aprašymas ir dokumentai įrodantys pasiekimus visuomeninėje veikloje, jei prašymas teikiamas už visuomeninę veiklą, atitinkamo kamieninio akademinio padalinio ar įstaigos, kurioje studentas vykdo visuomeninę veiklą, vadovo rekomendacija (neprivaloma).

Bendrą vykdomos veiklos aprašymo formą galite rasti čia: https://www.vu.lt/site_files/SD/Studentams/SP/FP/Pavyzdine-vykdomos-veiklos-aprasymo-lentele.docx. Vienkartinės tikslinės stipendijos dydis yra nuo 1 BSI  iki 15 BSI (šiuo metu 1 BSI lygus 38 Eur). Skiriant vienkartinę tikslinę stipendiją, pirmenybė teikiama studentams, kurie atstovauja Universitetui ir garsina Universiteto vardą.

Daugiau informacijos apie vienkartines tikslines stipendijas rasite Vilniaus universiteto stipendijų nuostatuose https://www.vu.lt/site_files/SD/VU-STIPENDIJU-NUOSTATAI-2017-03-17.pdf.

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui: Finansinės paramos studentams koordinatorė Jurgita Alonderytė-Venckienė tel. (8 5) 219 3235, el. p.