Doktorantūros studijų metų pradžios šventė

mini Doktoranturos mokslo metu pradziaSpalio 2 dieną VU bibliotekos Baltojoje salėje iškilmingai paminėta doktorantūros studijų metų pradžia.

Jaunuosius mokslininkus pasveikino Lietuvos mokslų akademijos prezidentas prof. dr. Valdemaras Razumas,  Komunikacijos ir informacijos mokslų krypties doktorantūros komiteto pirmininkas prof. habil. dr. Domas Kaunas, KF Retorikos katedros vadovė doc. dr. Lina Murinienė.

Disertacijas 2016-2017 mokslo metais apgynusių doktorantų vadovams įteiktos gėlės, birželio 27 dieną disertaciją „Žurnalistikos laukas okupuotoje Lietuvoje (1940–1944)“ apgynusiam dr. Mantui Bražiūnui įteiktas socialinių mokslų daktaro diplomas.

Studijas pradėję doktorantai Alius Avčininkas ir Austė Telyčėnaitė pasipuošė Fakulteto ženkleliais.