Registracija ERASMUS+ studijoms 2017 - 2018 pavasario semestrui

erasmusplus baltas

Prasidėjo registracija Erasmus+ studijoms 2017 - 2018 m.m. PAVASARIO semestrui!

Kviečiame registruotis iki rugsėjo 24 d. 24:00. Pavasario semestro universitetų sąrašą rasite čia

Renkantis universitetą rekomenduojame ne tik susipažinti su užsienio universiteto skelbiama informacija atvykstantiems, bet ir perskaityti dalyvavusiųjų mainuose studentų atsiliepimus.

Komunikacijos fakulteto studentai, užpildę paraiškas dalyvauti Erasmus + studijų konkurse bei tenkinantys atrankos kriterijus, yra kviečiami rugsėjo 28 d. (KETVIRTADIENĮ), 9 val. atvykti į atrankos pokalbius, kurie vyks Freskos kambaryje (214 aud.), Saulėtekio al. 9.

Iškilo klausimų?  Kreipkitės!

Fakulteto Erasmus+ studentų koordinatorė Indrė Petrauskaitė (; tel nr. (8-5) 236 6108).