Papildomas priėmimas į KF magistrantūrą

papildomas priemimasPapildomas priėmimas bus vykdomas į visas KF magistrantūros studijų programas.

Nuo rugpjūčio 16 d. 9:00 val. iki 27 d. 24:00 val. vyksta prašymų registracija dalyvaujantiems papildomame priėmime į likusias laisvas vietas. Prašymai galės būti teikiami tik VU Internetinėje stojančiųjų aptarnavimo sistemoje (ISAS).

Internetinė stojančiųjų aptarnavimo sistema (sutr. ISAS)

Aktuali informacija norintiems dalyvauti papildomame priėmime

Laisvos valstybės nefinansuojamos vietos Komunikacijos fakultete

Studijų programa

ANALITINĖ ŽURNALISTIKA

INFORMACIJOS SISTEMŲ VADYBA

KOMUNIKACIJOS MOKSLAI

RYŠIAI SU VISUOMENE

TARPTAUTINĖ KOMUNIKACIJA

TARPTAUTINĖ KOMUNIKACIJA (anglų k.)

ŽINIŲ VADYBA IR LYDERYSTĖ

Stojamieji egzaminai į KF magistrantūros studijų programas vyks rugpjūčio 23 d. (trečiadienį).

Studijų programos pavadinimas

Egzamino laikas

Auditorija, kurioje vyks egzaminas

ANALITINĖ ŽURNALISTIKA

10 val.

Saulėtekio al. 9, I rūmai, 205 aud., Politinės komunikacijos klubas

TARPTAUTINĖ KOMUNIKACIJA

11  val.

Saulėtekio al. 9, I rūmai, 205 aud., Politinės komunikacijos klubas

KOMUNIKACIJOS MOKSLAI*

RYŠIAI SU VISUOMENE*

Iki 13 val.

Motyvacinis laiškas, turi būti siunčiamas adresu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad galėtumėte jį peržiūrėti.

ne vėliau kaip iki RUGPJŪČIO 23 d. 13 val.**

*Stojantiesiems į Komunikacijos mokslų ir Ryšių su visuomene magistrantūros studijų programas iš kitų studijų krypčių, taip pat baigusiems studijas kolegijoje bei papildomąsias studijas Vilniaus universitete, privaloma rašyti motyvacinį laišką. Nepateikus motyvacinio laiško arba gavus neigiamą įvertinimą, tolesnis dalyvavimas konkurse į šias programas negalimas.

** Motyvacinius laiškus pateikti adresu:

• el.p.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad galėtumėte jį peržiūrėti. (jeigu siunčiate elektroninį variantą, spausdintinio motyvacinio laiško varianto pristatyti nereikia),
  • Saulėtekio al. 9, I rūmai, 201 kab.,
  • priėmimo valandos: pirmadieniais – penktadieniais  9 – 12 val.
    tel. nr. (8 5) 236 6106.