mini diplomai 2017

Birželio 19-ąją kartu minint Komunikacijos fakulteto steigimo dieną, įteikti 227 bakalauro ir 34 magistro diplomai.

I pakopos absolventus sveikino socialiniai partneriai – Martynas Bieliūnas, Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, Juozapas Blažiūnas, Mindaugas Lastauskas.

Dėstytojų ir profesorių vardu absolventams sėkmės linkėjo studijų reikalų prodekanė Renata Matkevičienė, Kūrybos komunikacijos studijų programos komiteto pirmininkas Martynas Petrikas. Studentų ir absolventų – Greta Markelevičiūtė, Margarita Remeikaitė, studentų organizacijų vadovės Evelina Mišeikytė, Indrė Kiršaitė.

Du muzikinius sveikinimus sukūrė Kūrybos komunikacijos bakalauro studijų programos studentė Justina Žukauskaitė ir žurnalistikos bakalauro studijų programos studentas Tomas Loiba.

II pakopos absolventams studentų vardu padėkos ir sveikinimo kalbas pasakė Michael Murphy ir Augustinas Algirdas Šulija.

Diplomus įteikė vicerektorius Rimantas Jankauskas ir dekanas Andrius Vaišnys.

Muzikinį sveikinimą sukūrė LMTA profesorė Asta Krikščiūnaitė ir jos mokiniai - Vaidas Bartušas, Eglė Šlimaitė, koncertmeisterė Svaja Skučienė.

Iškilmių akimirkos – nuotraukų galerijose: