Studentas vienai dienai

mini students 1Moksleiviai, norintys sužinoti, ką reiškia studijuoti ir kuo paskaitos skiriasi nuo pamokų mokykloje, yra kviečiami dalyvauti „Studento vienai dienai“ veikloje.

Šios iniciatyvos tikslas – sudominti vyresnių klasių moksleivius mokslu ir konkrečiomis Vilniaus universiteto studijų programomis kviečiant sudalyvauti tikrose paskaitose kartu su esamais studentais.

Vilniaus universiteto fakultetai (padaliniai) yra sukaupę vertingų žinių ir patirties organizuodami įvairių pakopų studijas, todėl siekiame mokslo žiniomis ir patirtimi pasidalinti pakviesdami moksleivius stebėti realiai vykstančias paskaitas. Tikime, kad apsilankę mūsų paskaitose moksleiviai ne tik įgis naujų žinių, patirs pozityvių įspūdžių, bet dalyvavimas šioje iniciatyvoje padės apsispręsti, kokią studijų programą studijuoti ateityje. Atkreipiame dėmesį, kad paskaitos yra skaitomos nekoreguojant jų turinio bei laikantis nustatyto plano.

Šioje pavasario sesijoje bus galima aplankyti net 14–os Vilniaus universiteto padalinių organizuojamas paskaitas, kuriose galėsite susipažinti su konkrečia studijų sritimi ir studijų programa.

Susidomėjai „Studento vienai dienai“ veikla?

Rinkis dominančią paskaitą (-as), registruokis ir nurodytu laiku atvyk į atitinkamą VU fakultetą (padalinį)! Tapk studentu vienai dienai ir pajusk, ką reiškia būti tikru akademinės bendruomenės nariu! Kad nebūtų sudrumsta tikros paskaitos tvarka, dalyvių skaičius paskaitose yra ribojamas, todėl būtina išankstinė registracija.

REGISTRACIJA į Komunikacijos fakulteto paskaitas čia

Atkreipiame dėmesį, kad registracija vykdoma į kiekvieną paskaitą atskirai.

Daugiau informacijos apie „Studento vienai dienai“ veiklą čia