mini diplomu iteikimas 2016Įteikti diplomai KF bakalaurams ir magistrams.

Birželio 17 d. – minint Fakulteto 25-ąjį gimtadienį – įteikti bakalauro ir magistro diplomai.

KF bakalauro diplomai įteikti 260 Archyvistikos, Bibliotekininkystės ir informacijos, Informologijos, Kultūros informacijos ir komunikacijos, Kūrybos komunikacijos, Leidybos, Verslo informacijos vadybos ir Žurnalistikos studijų programų absolventų.

KF magistro diplomus gavo 31 Analitinės žurnalistikos, Informacijos sistemų vadybos, Komunikacijos mokslų, Paveldo informacijos ir komunikacijos ir Tarptautinės komunikacijos (anglų kalba) studijų programų absolventas.

Šventės akimirkos – socialinio tinklo Facebook Vilniaus universiteto paskyroje: