mini diplomai2016Sausio 21 d. Šv. Jonų bažnyčioje vyko diplomų įteikimo iškilmės.

Diplomai įteikti Darnaus vystymosi komunikacijos, Leidybos, Ryšių su visuomene, Tarptautinės komunikacijos, Žinių vadybos ir lyderystės ir Žurnalistikos (sesijinis tvarkaraštis) magistrantūros studijų programų absolventams.

Diplomus teikė studijų prorektorė doc. dr. Nijolė Radavičienė ir fakulteto dekanas prof. dr. Andrius Vaišnys. Absolventus sveikino socialiniai partneriai, Vilniaus universiteto kamerinio orkestro kvartetas.

Šventės akimirkos