mini new academic yearRugsėjo 1 dieną Komunikacijos fakulteto bendruomenė minėjo 25-ųjų studijų metų pradžią.

Vilniaus universiteto Didžiajame kieme ir auditorijose susirinkusius studentus pasveikino fakulteto vadovai, dėstytojai ir socialiniai partneriai.

Universiteto eisenoje iš Nepriklausomybės aikštės į VU Didįjį kiemą žingsniavę KF studentai ir dėstytojai pranešė miestui apie studijų metų pradžią.

2015/2016 mokslo metais studijas Komunikacijos fakultete pradėjo 267 bakalauro ir 105 magistrantūros studentai. Iš jų 21 atvyko studijuoti iš užsienio.

Daugiau nuotraukų Facebook.