diplomai 14

Įtekti diplomai KF bakalaurams ir magistrams.

Tradiciškai birželio 18 d. – minint Fakulteto gimtadienį – įteikti bakalauro ir magistro diplomai.

KF bakalauro diplomai įteikti 172 laimingiems Archyvistikos, Bibliotekininkystės ir informacijos, Informologijos, Leidybos, Verslo informacijos vadybos ir Žurnalistikos studijų programų absolventams.

KF magistro diplomus gavo 44 Analitinės žurnalistikos, Informacijos sistemų vadybos, Komunikacijos mokslų, Paveldo informacijos ir komunikacijos, Tarptautinės komunikacijos (anglų kalba) ir Žinių vadybos ir lyderystės studijų programų absolventai.

Šventės akimirkos – nuotraukų galerijoje. Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti socialiniame tinkle Facebook.

Nuotraukų galerija: