erasmusUžpildėte paraišką dėl ERASMUS studijų? Nepraleiskite atrankos pokalbio!

Atrankos ERASMUS studijoms pokalbiai vyks kovo 25 d. (antradienį) 902 aud.                     Pradžia - 9 val.

Visi paraiškas užpildę studentai, norintys toliau dalyvauti atrankoje, privalo atvykti į pokalbį. Neatvykus į pokalbį studento kandidatūra nėra svarstoma.

Atkreipiame dėmesį, kad KF vykdydamas studentų atranką studijoms pagal Erasmus programą vadovaujasi ir atsižvelgia į tris kriterijus: pažangumą, motyvaciją (raštu ir žodžiu), pasirengimą studijoms užsienyje.

Reikalavimai, keliami kandidatuojantiems išvykti į stažuotes:

1. paskutinių dviejų semestrų vidurkiai neturi būti žemesni nei 8;

2. atrankoje dalyvaujantys studentai turi būti pabaigę pirmos pakopos pirmąjį kursą arba antros pakopos pirmąjį semestrą;

3. studentai privalo dalyvauti pokalbyje su Erasmus atrankos komisija;

4. studento užsienio kalbos, kuria studijuos, žinios turi atitikti užsienio universiteto keliamus reikalavimus.

Sėkmės!