Studijų naujienos

Diplomų įteikimo iškilmės

mini diplomai 2017Birželio 18 d. – Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto gimtadienio šventė. Jau 27-ąjį gimtadienį švenčiantis Komunikacijos fakultetas kviečia į bakalauro ir magistrantūros studijų programų diplomų įteikimo iškilmes.

Skaityti daugiau...

Baigei kolegiją? Siek magistro laipsnio VU Komunikacijos fakultete!

mini Plakatas2018 06 06Jauti, kad žengti į darbo rinką dar trūksta kompetencijų ir žinių? Nori toliau mokytis ir tobulėti bei tapti komunikacijos ir informacijos valdymo specialistu? Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas pasirengęs tau padėti: koleginį išsilavinimą įgijusius studentus kviečiame stoti į papildomąsias studijas ir jau po metų siekti magistro laipsnio!

Skaityti daugiau...

Laisvos VF studijų vietos

Laisvos VF vietos 2016 Studentai, mokantys už studijas, gali pretenduoti užimti laisvas valstybės finansuojamas vietas. 

Skaityti daugiau...

Priėmimas į bakalauro ir magistrantūros studijas

mini stefan stefancik 257625Prasidėjo priėmimas į bakalauro ir magistrantūros studijas Vilniaus universitete. Kviečiame rinktis Komunikacijos fakulteto studijų programas.

Skaityti daugiau...

ABSOLVENTŲ DĖMESIUI

atsiskaitymasVUMaloniai Jus informuojame, kad 2018 m. birželio 12-13 d. 8-17 val. privalote atvykti į KF Studijų skyrių (212 kab.) pasirašyti už diplomą bei priedėlį Diplomų registracijos žurnale.

Skaityti daugiau...

Sumanioji praktika

mini sumanioji praktikaKai viskas aplinkui pamažu tampa „smart“, laikas tokia tapti ir Tavo studijų praktikai!

Skaityti daugiau...

LR Prezidentų vardinės stipendijos

mini stefan stefancik 257625Švietimo ir mokslo ministerija informuoja, kad 2018 – 2019 m. m. gabiausi Universiteto studentai kaip kasmet galės gauti Lietuvos Respublikos Prezidentų Antano Smetonos, Kazio Griniaus, Aleksandro Stulginskio, Jono Žemaičio, Algirdo Brazausko vardines stipendijas.

Skaityti daugiau...

Baigiamųjų darbų gynimai

gynimai2018Patvirtintos 2017/2018 m.m. magistro ir bakalauro baigiamųjų darbų registravimo ir gynimo datos.

Skaityti daugiau...

Įteikti diplomai KF magistrantams

mini diplomu teikimai MAG2018Sausio 25 d. Šv. Jonų bažnyčioje įteikti 48 magistro diplomai Darnaus vystymosi komunikacijos, Ryšių su visuomene, Tarptautinės komunikacijos bei Žinių vadybos ir lyderystės magistro programų absolventams.

Skaityti daugiau...

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos