Studijų naujienos

Papildomas priėmimas į magistrantūros studijų programas

mini stefan stefancik 257625Papildomas priėmimas bus vykdomas į visas KF magistrantūros studijų programas.

Skaityti daugiau...

Absolventė apie studijas Komunikacijos fakultete: „Tai, ką įgysite studijų metais, atpirks bet kokius nusivylimus“

mini mini Vaiva Šarkaitė

„Pasirinkimą studijuoti Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete laikau geriausiu gyvenime priimtu sprendimu. Sunku rasti žodžių apibūdinti šią nuostabią keturių metų kelionę, nes man tai buvo daugiau nei studijos, o jai aprašyti neužtektų bakalauro darbo“, – pasakoja Verslo informacijos vadybos studijų programą Komunikacijos fakultete baigusi Vaiva Šarkaitė.

Skaityti daugiau...

Tarptautinės komunikacijos programa dar kartą pripažinta viena geriausių Rytų Europoje

mini TK studentė Ž. Karevaitė

Vilniaus universiteto studijų programos gan dažnai susilaukia tarptautinio pripažinimo. Kai kurie pasiekimai net tapo įprastais: praėjusią savaitę, jau šeštąjį kartą iš eilės, Tarptautinės komunikacijos programa pateko tarp dešimties geriausių korporatyvinės komunikacijos programų Rytų Europoje.

Skaityti daugiau...

Laisvos studijų vietos

mini stefan stefancik 257625 Po pagrindinio priėmimo pirmojo etapo liko laisvų vietų Komunikacijos fakulteto magistrantūros studijų programose.

Skaityti daugiau...

Įteikti diplomai Komunikacijos fakulteto absolventams

diplomu teikimai 2018Birželio 18 d. Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje įteikti 229 bakalauro ir 38 magistro diplomai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetą baigusiems absolventams.

Skaityti daugiau...

Diplomų įteikimo iškilmės

mini diplomai 2017Birželio 18 d. – Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto gimtadienio šventė. Jau 27-ąjį gimtadienį švenčiantis Komunikacijos fakultetas kviečia į bakalauro ir magistrantūros studijų programų diplomų įteikimo iškilmes.

Skaityti daugiau...

Baigei kolegiją? Siek magistro laipsnio VU Komunikacijos fakultete!

mini Plakatas2018 06 06Jauti, kad žengti į darbo rinką dar trūksta kompetencijų ir žinių? Nori toliau mokytis ir tobulėti bei tapti komunikacijos ir informacijos valdymo specialistu? Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas pasirengęs tau padėti: koleginį išsilavinimą įgijusius studentus kviečiame stoti į papildomąsias studijas ir jau po metų siekti magistro laipsnio!

Skaityti daugiau...

Laisvos VF studijų vietos

Laisvos VF vietos 2016 Studentai, mokantys už studijas, gali pretenduoti užimti laisvas valstybės finansuojamas vietas. 

Skaityti daugiau...

Priėmimas į bakalauro ir magistrantūros studijas

mini stefan stefancik 257625Prasidėjo priėmimas į bakalauro ir magistrantūros studijas Vilniaus universitete. Kviečiame rinktis Komunikacijos fakulteto studijų programas.

Skaityti daugiau...

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos