Studijų naujienos

Įteikti diplomai KF magistrantams

mini diplomu teikimai MAG2018Sausio 25 d. Šv. Jonų bažnyčioje įteikti 48 magistro diplomai Darnaus vystymosi komunikacijos, Ryšių su visuomene, Tarptautinės komunikacijos bei Žinių vadybos ir lyderystės magistro programų absolventams.

Skaityti daugiau...

Magistro diplomų įteikimo iškilmės

mini diplomu teikimas 2015Sausio 25 d. vyks diplomų įteikimo iškilmės KF magistrantams.

Skaityti daugiau...

ABSOLVENTŲ DĖMESIUI

mini KFdiplomai MAG 2017Maloniai Jus informuojame, kad 2018 m. sausio 22 d. 12.00–17.00 val., sausio 23 d. 8.00-17.00 val. privalote atvykti į KF Studijų skyrių (212 kab.) pasirašyti už diplomą bei priedėlį Diplomų registracijos žurnale.

Skaityti daugiau...

VU stipendijos už pasiekimus mokslo, kultūros ar sporto veikloje

mini stefan stefancik 257625Kviečiame aktyvius Vilniaus universiteto studentus iki spalio 25 d. teikti paraiškas vienkartinėms tikslinėms stipendijoms už pasiekimus mokslo, sporto, kultūros ir visuomeninės veiklos srityse gauti.

Skaityti daugiau...

Doktorantūros studijų metų pradžios šventė

mini Doktoranturos mokslo metu pradziaSpalio 2 dieną VU bibliotekos Baltojoje salėje iškilmingai paminėta doktorantūros studijų metų pradžia.

Skaityti daugiau...

Informacija studentams užpildžiusiems paraiškas dalyvauti Erasmus + studijų konkurse

erasmusplus baltas

Komunikacijos fakulteto studentai, užpildę paraiškas dalyvauti Erasmus + studijų konkurse bei tenkinantys atrankos kriterijus, yra kviečiami atvykti į atrankos pokalbius.

Skaityti daugiau...

Fakultete viešės ir paskaitas skaitys prof. dr. Dorota Piontek

Laisvos VF vietos 2016

Rugsėjo 25-28 dienomis fakultete viešės ir paskaitas skaitys prof. dr. Dorota Piontek. Profesorė atvyksta iš Adomo Mickevičiaus universiteto Poznanėje (Lenkija) – vieno iš Komunikacijos fakulteto Erasmus+ programos partnerių.

Skaityti daugiau...

Informacinis seminaras apie studijų galimybes užsienyje

mini employee empowerment clip art

Studente, jei nori dalyvauti Erasmus+ atrankoje ar planuoji teikti paraišką dėl mainų pagal dvišales sutartis, ir vis dar turi klausimų ar nesi tikras, ateik į susitikimą su Komunikacijos fakulteto tarptautinių studijų koordinatore Indre Petrauskaite!

Skaityti daugiau...

Priimamos studentų, norinčių dalyvauti mainuose pagal dvišales sutartis, paraiškos 2017/2018 m.m. pavasario semestro studijoms

mini students

Kviečiame VU studentus dalyvauti mainų per dvišales sutartis atrankoje ir 2017/2018 m.m. pavasario semestrą praleisti vienoje iš partnerinių institucijų Pietų Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Kinijoje, Gruzijoje, Rusijoje ir kt.

Skaityti daugiau...