oliver logoKviečiame prisijungti praktikantą (-ę)-asistentą (-ę) rinkodaros srityje! Praktikos vieta šalia pat fakulteto!

Ar ieškai veiklos suderinamos su studijomis? Ar turi laisvas 15-20 val. per savaitę? Ar norėtum susipažinti su marketingu, komunikacija ir praktiškai išbandyti tai, ką mokaisi, ir už tai gauti atlygį? Ar norėtum darbuotis šalia savo fakulteto?

Jei taip, ieškom būtent Tavęs!

Kas mes? Oliver.lt yra biuro ir darbo prekių tiekėjas Lietuvoje. Siūlome platų prekių asortimentą vienoje vietoje. Plačiau apie mus: https://oliver.lt/

Adresas: Saulėtekio al. 15, Vilnius Lauksime Tavo CV el. paštu su nuoroda „Praktikantas (-ė)“!

Šioje pozicijoje Tu:

• Dalyvausi strateginiuose marketingo susitikimuose – būsi pilnavertis komandos narys
  • Atnaujinsi Oliver.lt tinklalapio turinį
  • Kursi prekių korteles ir aprašymus, asistuosi kuriant kasmetinius katalogus

Tu:

• Domiesi reklama, komunikacija ir marketingu
  • Greitai orientuojiesi
  • Esi atsakingas ir kruopštus
  • Esi orientuotas į rezultatą
  • Puikiai dirbi Excel programa

Siūlome:

• Simbolinį atlygį
  • Įmonės socialines naudas (pvz., čekiai, užkandžiai, gimtadienio dovanos)
  • Lankstų darbo grafiką, suderinamą su studijomis ar kitomis veiklomis
  • Draugišką ir darnų kolektyvą
  • Mentorių, kuris padės įsilieti į darbus
  • Bendras rytines kavas, renginius ir kitas veiklas

Pakartojam: lauksime Tavo CV el. paštu su nuoroda „Praktikantas (-ė)“!