Airguru LogotipasUAB „Oro Guru“ ieško praktikanto skaitmeninės rinkodaros ir turinio kūrimo srityje (su galimybe įsidarbinti).

AirGuru – internetinė kelionių agentūra, kiekvieną dieną savo klientams pristatanti naujausius ir karščiausius kelionių pasiūlymus (www.airguru.lt)! AirGuru ypatingą dėmesį skiria savo klientams ir jų aptarnavimo kokybei. Mūsų moto – rinkis, keliauk ir būk įkvėptas.

Jei nori pamatyti, kas vyksta kelionių agentūros viduje ir pats prisidėti prie kasdienių komunikacijos ir rinkodaros procesų, parašyk mus ir užsuk pasikalbėti į AirGuru ofisą! Ieškome motyvuoto, atidaus detalėms, atsakingo ir kruopštaus praktikanto! Atsiųsk mums trumpą motyvacinį laišką – .

Tavo praktikos aprašymas:

• atliksi praktiką turinio kūrimo komandoje;
  • susipažinsi su įmonės veikla;
  • dirbsi su Lietuvos kelionių organizatoriais;
  • įgysi naujus praktinius įgūdžius;
  • įsieliesi į draugišką kolektyvą, kuriame nėra jokių aprangos kodų;
  • dirbsi su socialiniais tinklais;
  • atliksi užduotis, atitinkančias praktikos reikalavimus ir įmonės poreikius.