GGI pilnasVšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ ieško praktikantų.

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ (www.ggi.lt) tikslas – spręsti gyvūnų gerovės problemų priežastis, užkertant kelią pasekmių atsiradimui. Organizacija vykdo įvairius švietimo projektus, ruošia ir platina informaciją gyvūnų gerovės klausimais.

Praktikų pozicijos ir atsakomybės:

• Projekto „Draugiški Gyvūnams“ (www.draugiskigyvunams.lt) socialinių tinklų (Facebook ir Instagram) valdymas, įrašų planavimas, komunikavimas su sekėjais, auditorijos analizavimas reklamos tikslais, naujų idėjų kūrimas ir pritaikymas.
  • Projektų „Visuomenės švietimas“, „Draugiški Gyvūnams“ (www.draugiskigyvunams.lt) ir neBrisius.lt (www.nebrisius.lt) komunikacijos planų sudarymas bei įgyvendinimas.
  • Tekstų/straipsnių rengimas visiems organizacijos projektams (www.ggi.lt).
  • Organizacijos atstovavimas viešiesiems ryšiams.

Kontaktinė informacija:
VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ vadovė