lp logoPRISIJUNK PRIE LIETUVOS PAŠTO PERSONALO ATRANKŲ KOMANDOS!

Domiesi atrankomis ir nori įgyti praktinių žinių apie atrankų principus bei darbo rinką? Tuomet mes Tavęs laukiame!

Kviečiame Tave atlikti praktiką mūsų ambicingoje ir veržlioje komandoje.

Kokios bus Tavo užduotys?

• Padėsi ieškoti naujų kandidatų paieškos, pritraukimo ir išlaikymo būdų;
  • Dirbsi su kandidatų duomenų bazėmis ir paieškos portalais;
  • Būsi atsakingas už pagalbą organizuojant pokalbius telefonu;
  • Vykdysi kitas vadovo pavestas užduotis.

Mes tikimės, kad Tu:

• Turi stiprią motyvaciją dirbti ir siekti karjeros personalo valdymo srityje;
  • Greitai ir kūrybiškai reaguoji į kylančias problemas;
  • Domiesi naujausiomis darbo rinkos tendencijomis;
  • Pasižymi puikiais komunikavimo, laiko planavimo bei darbų prioretizavimo įgūdžiais;
  • Esi pilnas išradingų ir kūrybiškų idėjų, kuriomis trokšti pasidalinti su kolegomis.

Tau siūlome:

• Įdomią, dinamišką, pilną iššūkių praktiką draugiškoje ir veržlioje komandoje;
  • Galimybę tobulėti ir įgauti profesinius įgūdžius patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje.

Jei susidomėjai, atsiųsk mums savo CV el. paštu  su nuoroda: "Praktikantas atrankų grupėje".

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-pranesimas.