gravitas partnersKomunikacijos agentūra GRAVITAS PARTNERS kviečia atlikti praktiką tiems, kas mėgsta rašyti ir nori pajausti, kaip ir kuo alsuoja komunikacijos agentūra!

Ką galėsi išmokti?

✔ Parengti tekstą žiniasklaidai taip, kad šis įveiktų redakcijos barjerą ir pasiektų reikiamus skaitytojus.

✔ Komunikuoti socialiniuose tinkluose, kad prekės ženklas būtų išgirstas.

✔ Suorganizuoti tokį renginį, apie kurį rašytų visi didieji šalies naujienų portalai... ir ne tik.

✔ Turėsi galimybę suprasti, ką reiškia darbas su "influencer‘iais": kaip juos atrinkti, kaip su jais kalbėti ir kaip įgyvendinti sėkmingą "influencer‘ių" kampaniją.

Irrr dar daug kitų dalykų, nes darbas komunikacijos agentūroje kartais nuveda netikėtais keliais...

Iš tavęs tikimės noro dirbti komandoje, veržlumo ir ambicingumo!

Jei įdomu, rašyk mums šiuo el. paštu: . Susitikime, pasikalbėkime ir galbūt jau rytoj būsi naujuoju mūsų kolega!