akmeneliu dvarasAkmenėlių dvaras - gyvenimo stiliaus įmonė su restoranu. Rengiame kultūrinio pobūdžio: paskaitas, edukacijas, dirbtuves, pramogų, laisvalaikio (jodinėjimas) ir pažintinius renginius. Unikalumas: jauki, išskirtinio interjero dvaro sodyba su keletu pastatų renginiams, koncertams ir skoninga lauko erdve.

Mūsų vizija - lietuvių tautos vertybių pagrindu kurti vakarietišką bendruomenę, gyvenančią ne sau, bet vienas kitam.

Siūlome galimybę tiesiogiai prisidėti prie Instagram, Facebook ir tinklaraščio kūrimo ir auditorijos didinimo.

Ką Tau reikės daryti:

• prižiūrėti socialinių tinklų turinį;
  • Instagram profilio sekėjų auginimui naudoti angliškai vadinamą “people mining” metodą (kartu sudaryti žmonių sąrašą, bei su jais susisiekti);
  • padėti organizuojant renginius (jų aprašymai, plakatai ir t.t.);
  • dalyvauti visuose įmonės veiklos procesuose;
  • dirbti kartu su komanda kuriant socialinių tinklų turinį. Prižiūrėti, kad jis atitiktų tikslinės auditorijos lūkesčius;
  • dalyvauti reklamos planavime, vykdyme ir rezultatų analizavime;
  • prisidėti prie  tinklaraščio turinio kūrimo;
  • dirbti su kitais reklaminiais projektais, pagal poreikį.

Ką Tau siūlome:

• galėsi sužinoti kaip jauna, maža šeimos įmonė veikia, bei prisidėti prie idėjų generavimo ir sprendimų priėmimo;
  • galimybė ateityje gauti pastovią darbo vietą;
  • lankstų darbo grafiką.

Reikalavimai:

• MC Office pagrindai;
  • analitinis mąstymas;
  • anglų kalbos pagrindai;
  • nešiojamas kompiuteris.

Privalumas – kūrybiškas tekstų rašymas

Praktikos vieta

Vilnius arba Pakruojis

Atlygis

Galimybė dalyvauti mūsų organizuojamuose renginiuose. Ateityje galime pasiūlyti ir pilną darbo vietą.

Igne Aperavičiūtė

868670202