lp logoPRISIJUNK PRIE LIETUVOS PAŠTO FINANSINIŲ PASLAUGŲ ADMINISTRAVIMO GRUPĖS!

Įdomu, kaip vyksta finansinių paslaugų administravimas pašte? Tuomet mes Tavęs laukiame!

Kviečiame Tave atlikti praktiką mūsų ambicingoje ir veržlioje komandoje.

Kokios bus Tavo užduotys?

• Padėsi tikrinti pašto skyriuose pasirašytų paskolų sutartis;
  • Būsi atsakingas už trūkstamų dokumentų paiešką, bendrausi su pašto skyrių darbuotojais;
  • Padėsi administruoti išmokų dokumentus;
  • Pagal galimybes prisidėsi prie finansinių paslaugų administravimo sistemose.

Mes tikimės, kad Tu:

• Esi 2 – 3 kurso studentas (pageidautina administravimo arba verslo vadybos srityse);
  • Turi stiprią motyvaciją dirbti ir siekti karjeros verslo administravimo srityje;
  • Greitai ir kūrybiškai reaguoji į kylančias problemas;
  • Moki dirbti savarankiškai, esi kūrybiškas, išradingas, o iššūkiai Tau suteikia energijos;
  • Pasižymi puikiais komunikavimo, laiko planavimo bei darbų prioretizavimo įgūdžiais.

Tau siūlome:

• Įdomų, dinamišką, pilną iššūkių praktiką draugiškoje ir veržlioje komandoje;
  • Galimybę derinti praktiką su studijomis;
  • Galimybę tobulėti ir įgauti profesinių įgūdžių patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje.

Jei susidomėjai, atsiųsk mums savo CV el. paštu  su nuoroda: "Praktikantas tinklo administravimo grupėje".

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-pranesimas.