pmi logo„PMI Lithuania Chapter“, ne pelno siekiančios ir projektų vadovus vienijančios asociacijos atstovybė Lietuvoje, ieško savanorių, norinčių ir galinčių prisidėti sekančiais darbais:

  • Turinio rengimas ir sklaida: Šiuo metu daugiausiai mūsų kuriamo turinio yra susijęs su komunikacija apie organizuojamus profesinius renginius. Bet ateities ambicijos yra kur kas didesnės. Siekiame sukurti naudingo ir reguliaraus profesinio turinio engine, kad galėtume dar labiau prisidėti auginant projektų vadovų bendruomenę Lietuvoje.
  • Maketavimas (baneriai renginiams ir website, video kūrimas): Vaizdas yra karalius. Jo reikia ir mūsų bendruomenei. Ir žmogaus su gebėjimais šioje srityje (net ir baziniais).

Jei jaučiatės turintis „raumenis“ nors vienoje iš šių sričių, ir, žinoma, noro įsitraukti į dar vienos profesinės bendruomenės veiklą, parašykite mums

Kodėl verta?

  • Networking networking networking: prisijungę po kurio laiko pažinsite (jei tik pats/pati to norėsite) kone visą projektų vadovų bedruomenę Lietuvoje.
  • Išmoksite kažką naujo apie profesionalų vadovavimą projektams: o to prireikia mums visiems. Juk gyvename ir dirbame nuolatiniuose projektuose. Būdamas savanoriu galėsite nemokamai dalyvauti „PMI Lithuania Chapter“ organizuojamuose renginiuose, bendrauti ir stebėti, kaip dirba projektų valdymo profesionalai.
  • Eksperimentuosite: gausite puikią ir (beveik) nevaržomą erdvę kurti.

Plačiau apie mus?

Project Management Institute – pasaulyje lyderiaujanti projektų vadovų organizacija, jungianti daugiau nei 500 000 narių ir 280 lokalių atstovybių. PMI Lithuania Chapter – aktyviai veikiantis lietuviškasis PMI skyrius, vienijantis projektų valdymo specialistus iš verslo, vyriausybinių organizacijų bei akademinių institucijų Lietuvoje.

Ir dar truputį:

https://www.facebook.com/PMILithuaniaChapter/

https://www.linkedin.com/company/pmi-lithuania-chapter/

Kažkas sukirbėjo? Parašykite mums

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos