disertacijos viršelis GrigasKF bus ginama doktoranto Vinco Grigo disertacija.

Doktorantas V. Grigas ginsis disertaciją „Bibliotekininko edukatoriaus ugdymo modelis besimokančioje visuomenėje” socialinių mokslų srities komunikacijos ir informacijos krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacijoje teoriškai pagrįstas ir sukurtas bibliotekininko edukatoriaus ugdymo koncepcinis modelis, pritaikomas profesionalius bibliotekininkus rengiančioje aukštosios mokyklos studijų programoje.

Mokslinė vadovė – doc. dr. Regina Varnienė-Janssen, mokslinė konsultantė – doc. dr. Vita Mozūraitė.

Vilniaus universiteto Komunikacijos ir informacijos mokslų krypties taryba:

Pirmininkas:

prof. dr. Arvydas Pacevičius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S).

Nariai:

prof. dr. Renaldas Gudauskas (Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S),

doc. dr. Daiva Janavičienė (Klaipėdos universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S),

prof. dr. Aušra Navickienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S),

doc. dr. Marija Prokopčik (Vilniaus universiteto biblioteka, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S).

Oponentai:

doc. dr. Rimvydas Laužikas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S),

prof. dr. Elena Macevičiūtė (Boraso universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S).

Disertacija bus ginama  gruodžio 13 d. (penktadienį) VU KF Audronės Glosienės auditorijoje (Saulėtekio al. 9, I rūmai, II aukštas), pradžia – 14 val.