KF SMD rinkimai 2013.02.15VU KF SMD nariai slaptu balsavimu išrinko organizacijos valdybą, sričių koordinatorius ir prezidentę. Ja tapo trečiakursė informologijos studentė Agnė Svetnickaitė.

,,Be abejonės, džiaugiuosi, kad tiek daug narių parodė pasitikėjimą manimi, bet kartu kyla klausimas: „O kas dabar?“. Tad norisi, jog visos mintys susigulėtų ir tuomet bus galima kibti į darbus,“ – sakė A. Svetnickaitė.

KF SMD žmoniškuosius išteklius koordinuos Indrė Taparavičiūtė (Kūrybos komunikacija, I kursas), rinkodaros sritį – Aistė Zabitaitė (Kūrybos komunikacija, I kursas). Už ryšius su visuomene atsakinga Vaida Židovainytė (Kūrybos komunikacija, I kursas), už mokslinę sritį – Monika Kasnikovskytė (Žurnalistika, I kursas). Organizacinės srities koordinatore tapo Gabrielė Kloniūnaitė (Žurnalistika, I kursas). Draugijos administratorės pareigas pradeda eiti Dominyka Germanaitė (Kūrybos komunikacija, I kursas).

Susirinkimo pradžioje kadenciją baigęs prezidentas Darius Verseckas pristatė VU KF SMD metų ataskaitą. Organizacija per pastaruosius metus surengė šešias neformalias „Café Scientifique“ diskusijas, keturias „Komunikacija kine“ filmų peržiūras, Nacionalinę mokslinę konferenciją „Kultūriniai ir ekonominiai socialinių tinklų efektai“ bei dalyvavo net keturiuose vidiniuose komandos formavimo ir veiklos planavimo mokymuose.

Remiantis draugijos įstatais, naujos komandos kadencija truks vienerius metus.

„Universiteto žurnalistas“