Kaip suprasti medijasRugsėjo 17 d. 15 val. Komunikacijos fakulteto antrame aukšte (Saulėtekio al. 9 I-ieji rūmai), šalia 217 aud. esančioje vyks mokslo tyrimus populiarinantis renginys Kaip suprasti medijas: tyrimai apie informacijos poveikį žmogui.

Renginio metu bus pristatomi atliekami tyrimai, susiję su skirtingomis medijomis, aiškinami jų veikimo principai ir kaip mokslas gali pasitarnauti, siekiant geriau suprasti, kaip žmones veikia komunikacija ir informacija.

Renginys susideda iš šių dalių:

1. Kaip gerai atrodyti ekrane ir daryti įtaką žmonėms (doc. dr. Martynas Petrikas);
  2. Kaip paveldas išnaudojamas šiuolaikinės visuomenės dekonstravimui? (prof. dr. Rimvydas Laužikas ir dr. Viktor Denisenko);
  3. Vizualinė raiška ir komiksai (doc. dr. Zinaida Manžuch);
  4. Jaunimo pasitikėjimo informacija žiniasklaidoje tyrimai (doc. dr. Deimantas Jastramskis).

Jeigu norite užsiregistruoti į renginį, parašykite laišką: