konferencija baltijos saliu diasporos kulturine raiskaPanevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka kartu su Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetu maloniai kviečia dalyvauti tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Baltijos šalių diasporos kultūrinė raiška 1944–2018 metais: dokumentinis paveldas“, skirtoje Pasaulio lietuvių metams.

Konferencijos programa.

Konferencija vyks 2019 m. gegužės 14 d. Panevėžyje, Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje (Respublikos g. 14).

Rengėjai: Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka; Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas.

Partneriai: Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Dokumentinio paveldo tyrimų departamentas; Vytauto Didžiojo universiteto Lietuvių išeivijos institutas; Lietuvos literatūros ir meno archyvas

Rėmėjas: Lietuvos Kultūros taryba