disertacijos gynimas TamutieneLina Tamutienė gins disertaciją tema „Kokybės sampratos konstravimas aukštojo mokslo institucijoje“ socialinių mokslų srities komunikacijos ir informacijos krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2009–2018 metais Vilniaus universitete.

Mokslinė disertacijos vadovė – doc. dr. Renata Matkevičienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

Pirmininkė – prof. dr. Zenona Ona Atkočiūnienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008)

Nariai:

• Doc. dr. Tomas Butvilas (Mykolo Romerio universitetas, socialiniai mokslai – S 007)
  • Dr. Indra Dedze (Ventspilio aukštoji mokykla, socialiniai mokslai, edukologija – S 007)
  • Prof. dr. Rimvydas Laužikas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008)
  • Doc. dr. Marija Stonkienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – S 008)

Disertacijos gynimas vyks viešame Gynimo tarybos posėdyje 2019 m. gegužės 10 d. 11.00 val. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto 510 auditorijoje (Saulėtekio al. 9, I rūmai, 5 aukštas).