Tarptautinė konferencija Masculinity and femininityBalandžio 10 d. Gerosios patirties komanda (The Team for Best Practices), kuri yra EPWS (European Platform of Women Scientists) tinklo narė, kartu su Varšuvos Kardinolo Stefano Višinskio (Cardinal Stefan Wyszynski) universiteto Sociologijos institutu bei Lenkijos sociologų asociacija surengė VI-ąją tarptautinę konferenciją „Masculinity and femininity: towards gender complementarity“.

Konferencija siekė suburti mokslininkus ir mokslininkes pasidalinti mokslinių tyrimų rezultatais ir įžvalgomis moterų ir vyrų socialinės padėties klausimais, moteriškumo ir vyriškumo transformacijos šiuolaikinėje visuomenėje aspektais bei kitomis temomis, susijusiomis su moterų ir vyrų padėtimi, kurią lemia socialiniai ir kultūriniai pokyčiai.

Konferencijoje dalyvavo ir mūsų fakulteto mokslininkės: Lyčių studijų centro doc. dr. Aurelija Novelskaitė skaitė plenarinį pranešimą „Wo/man leader – wo/man employee. Leadership relations in (ethical) organizational culture“ ir doc. dr. Lijana Stundžė, kuri skaitė pranešimą „Interplay between sexuality education and gender studies: communicational trajectories in Lithuania and other countries“.

Konferencijos akimirkos:

01 02 03 04 05 06