pvmenschPrasidedant pavasario semestrui KF Muzeologijos katedroje darbą pradėjo profesorius Pieteris van Menšas (Pieter van Mensch) – iki šiol Amsterdamo (Olandija) Reinvardo akademijos kultūros istorijos profesorius, dėstęs magistrantūros studentams.

Profesorius pradėjo vadovauti KF Muzeologijos katedrai ir yra numatęs kurti muziejininkystės studijų programą anglų kalba. Moksliniai P. van Menšo interesai – integralaus ir integruoto požiūrio į paveldą kūrimas, muziejaus darbo etika, senų ir naujų požiūrių į muziejaus praktiką plėtojimas.

KF profesorius dėstys Paveldo informacijos ir komunikacijos magistrantūros studentams (Taikomoji muziejininkystė) ir doktorantams (Mokslinio tyrimo metodika). Taip pat profesorius ketina surengti 4 viešas paskaitas anglų kalba Lietuvos muziejų darbuotojams ir visiems, kurie domisi muzeologija (informacija apie paskaitas bus paskelbta vėliau).