KF logotipas 370x218Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Informacijos ir žinių vadybos katedra 2019 m. kovo 29 d. rengia nacionalinę mokslinę konferenciją, kurios tikslas – skatinti mokslininkus ir praktikus pristatyti teorinių ir taikomųjų tyrimų rezultatus, inicijuoti mokslines diskusijas aktualiomis informacijos ir komunikacijos temomis.

Konferencijos organizatoriai kviečia teikti pranešimus atsižvelgiant į šias mokslinių tyrimų kryptis:

• Informacijos ir žinių valdymas šiuolaikinėje organizacijoje: informacijos ir žinių valdymo vertinimas; kūrybiškumas ir inovacijos; besimokanti organizacija; žinių valdymo sistemos; organizacijos kultūra ir žinių vadyba; informacinių ir komunikacinių technologijų vaidmuo tobulinant informacijos ir žinių valdymą organizacijoje ir kt.
  • Komunikacijos valdymas šiuolaikinėje organizacijoje:  organizacinė komunikacija; tarpkultūrinė tarptautinė komunikacija; mokslinė komunikacija; politinė komunikacija; kultūrinių medijų komunikacija; informacinių technologijų plėtojimas valdant komunikaciją; lyčių komunikacija organizacijoje ir kt.

Konferencijos organizatoriai kviečia teikti pranešimų santraukas (ne daugiau kaip 200 žodžių)  iki 2019 m. vasario mėn. 22 d.  Pranešimų santraukas prašome siųsti el. paštu:

Autoriai apie pranešimus, įtrauktus į konferencijos programą, bus informuoti iki 2019 m. kovo 1 d.

Pagal pranešimus parengti straipsniai bus publikuojami Vilniaus universiteto mokslo leidinyje „Informacijos mokslai“.

Konferencijos vieta: Vilniaus universiteto, Komunikacijos fakultetas (Saulėtekio al. 9, I rūmai, Vilnius).

Dalyvių registracija vyks iki 2019 m. kovo mėn. 22 d. Dalyvio mokesčio nėra. Daugiau informacijos el.paštu:

Konferencijos organizacinis komitetas:

• Prof. dr. (HP) Zenona Atkočiūnienė (pirmininkė)
  • Prof. dr. Asta Mikalauskienė
  • Doc. dr. Lijana Stundžė