mini informacijos mokslai pokyciu amziujeVilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto dėstytojos dr. E. Janiūnienė ir dr. L. Markevičiūtė š.m. gegužės mėn. 15-16 dienomis dalyvavo Varšuvos universiteto Žurnalistikos, Informacijos ir Knygotyros fakulteto organizuojamoje 4-je Tarptautinėje mokslinėje konferencijoje Informacijos mokslai pokyčių amžiuje: Inovatyvios informacijos paslaugos (angl. Information Servive in Age of Change: Innovative Information Service).

Mokslininkės konferencijoje pristatė pranešimą: Verslo organizacijoms teikiamų informacinių paslaugų kokybės vertinimas: lūkesčiai ir problemos.

Mokslinėje konferencijoje buvo pateikti septyni plenariniai pranešimai, kuriuose pristatytos dirbtinio intelekto vystymosi perspektyvos, bibliotekų teikiamų inovatyvių informacinių paslaugų diegimas ir tobulinimas mobiliuose įrenginiuose, bibliotekų vaidmens stiprinimas valdant mokslinius duomenis, kibernetinio saugumo problemos ir galimi sprendimo būdai, socialinėje žiniasklaidoje pateikiamos informacijos kokybės vertinimas.

Tarptautinė mokslinė konferencija vyko Varšuvos universiteto bibliotekoje.

Informacija apie konferenciją: http://infolog.wdib.uw.edu.pl/?page_id=1595&lang=en