mini tyrimo pristatymas 1Docentė Renata Matkevičienė tarptautinėje konferencijoje „Communication in the global village: interests and influences“ kartu su partneriais pristatė tyrimą „Trust between politicians and entrepreneurs in Latvia, Estonia, Lithuania and Sweden“.

Konferencijoje taip pat pasitiktas R. Matkevičienės ir Turibos universiteto Komunikacijos fakulteto dekano profesoriaus Andrio Petersono sudarytas straipsnių rinkinys „New Media and New Public Governance the Strategic Communication Approach“.
Leidyklos „Akademinė leidyba“ išleistame leidinyje publikuojami Komunikacijos fakulteto ir Turibos universiteto mokslininkų straipsniai apie strateginės komunikacijos koncepcijas ir jų poveikį naujo viešojo valdymo kontekste.

Nuotraukose pristatymo akimirkos ir studentų sveikinimai vienai rinkinio autorių.