mini atvirukas varpu rinkejosPanevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka kartu su Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų institutu maloniai kviečia Jus dalyvauti 2017 m. kovo 22 d. organizuojamoje mokslinėje konferencijoje „Egodokumentika Aukštaitijos knygos kultūros kontekste“.

Pirmoji šios tematikos konferencija „Egodokumentika Aukštaitijos knygos kultūros kontekste“ skiriama teoriniams ir praktiniams egodokumentinės raštijos (laiškų, dienoraščių, atsiminimų, autobiogafijų, atminimų albumų, silva rerum ir kt.) funkcionavimo ir egodokumentinio paveldo, saugomo institucinėse saugyklose ir asmenų rinkiniuose, tyrinėjimo, identifikavimo, sklaidos problemoms.

Konferencija vyks Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje, Respublikos g. 14, Panevėžyje.

Konferencijos programa