mini Tolkačevski disertacija virselisKšištofas Tolkačevskis gins disertaciją „Epigrafinio įrašo kultūra ir komunikacija: XIX a. Vilniaus memorialinių įrašų pagrindu“ socialinių mokslų srities, komunikacijos ir informacijos krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2012–2016 m. m. Vilniaus universitete.

Mokslinis disertacijos vadovas – prof. habil. dr. Domas Kaunas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S).

Daktaro disertacijoje tiriama epigrafinė memorialinė kultūra ir epigrafinio įrašo turinio komunikacija Vilniuje XIX amžiuje. Atlikta XIX a. epigrafinių memorialinių įrašų komunikacijos epigrafikos kultūros kontekste analizė leido schematiškai pavaizduoti epigrafinės kultūros struktūrą, taip pat atskleisti epigrafinių įrašų funkcionavimo Vilniaus visuomenėje XIX amžiuje bruožus.

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

• prof. dr. Arvydas Pacevičius – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S);
  • prof. dr. Rimvydas Laužikas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S);
  • prof. dr. Aušra Navickienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S);
  • prof. dr. Elena Macevičiūtė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S);
  • doc. dr. Silva Pocytė (Klaipėdos universitetas, humanitariniai mokslai, istorija – 05H).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir interneto svetainėje: daktaro disertacija

Disertacijos gynimas vyks gruodžio 9 d. (penktadienį) 12 val. VU Komunikacijos fakulteto Spaudos teatro auditorijoje (Saulėtekio al. 9, I rūmai, Vilnius).