mini By the Book 3 FlorenceBirželio 23–24 dienomis Florencijoje (Italija) vyko tarptautinė mokslinė konferencija „Kaip iš knygos: knygos skaitytojų auditorijos plėtra medijų klestėjimo metu“ (angl. „By the Book: Building Audiences for the Book in an Age of Media Proliferation“).

Joje dalyvavo ir pranešimus skaitė Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto mokslininkai: prof. dr. Elena Macevičiūtė, prof. dr. Aušra Navickienė, doc. dr. Arūnas Gudinavičius, doc. dr. Andrius Šuminas ir doktorantė Asta Urbanavičiūtė.

Konferencija „Kaip iš knygos“ Florencijoje rengiama trečią kartą. Ją organizuoja Sorbonos Paryžiaus miesto (Prancūzija), Oksfordo Brukso (Didžioji Britanija) ir Liublianos (Slovėnija) universitetai. Be VU atstovų, tarptautinėje konferencijoje dalyvavo mokslininkai iš Australijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, JAV, Kroatijos, Lenkijos, Olandijos, Prancūzijos, Slovėnijos, Šveicarijos, Švedijos, Vokietijos. Iš viso per dvi dienas buvo perskaityti 37 pranešimai, taip pat konferencijos metu įsteigta Europos leidybos studijų asociacija (EuroPub), kurios pirmininku išrinktas Liublianos (Slovėnija) universiteto profesorius dr. Miha Kovač.