mini vukfsmd konferencijaKokie yra didžiausi šiuolaikiniai komunikacijos ir informacijos iššūkiai? Vilniaus univesiteto Komunikacijos fakulteto Studentų mokslinė draugija kviečia į nacionalinę mokslinę konfereciją „Komunikacijos ir informacijos iššūkiai", padėsiančią atsakyti į šį klausimą.

Konferencijoje savo įžvalgomis dalinsis, mokslinius darbus pristatys įvairių pakopų studentai, pranešimus skaitys įvairių komunikacijos ir informacijos sričių akademikai bei praktikai.

Konferencija vyks gegužės 16 dieną nuo 10 valandos, VU Komunikacijos fakultete JR auditorijoje.

vukfsmd konf prog