mini juchnevic disertacija virselisDoktorantė Laura Juchnevič ginsis disertaciją.

L. Juchnevič ginsis disertaciją „Bibliotekų vaidmenų kaita tinklaveikos visuomenėje: Lietuvos atvejis“ socialinių mokslų srities komunikacijos ir informacijos krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2011–2015 m. m. Vilniaus universitete.

Mokslinis disertacijos vadovas – prof. dr. Rimvydas Laužikas  (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08 S).

Disertacijoje sprendžiamas probleminis klausimas: „Kokie ir kaip bibliotekų vaidmenys keičiasi / keičiami dėl tinklaveikos visuomenės nulemtų veiksnių?“. Atliktas Lietuvos bibliotekų vaidmenų kaitos per 25 nepriklausomybės metus tyrimas, kurio metu nustatyta, kaip buvo formuojami bibliotekų vaidmenys teisės aktuose.

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

• prof. dr. (HP) Zenona Ona Atkočiūnienė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S);
  • prof. dr. Daiva Janavičienė (Klaipėdos universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S);
  • prof. dr. (HP) Arvydas Pacevičius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S);
  • prof. dr. Gunilla Widén (Åbo universitetas, Turku, Suomija, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S);
  • doc. dr. Regina Varnienė-Janssen (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir interneto svetainėje: daktaro disertacija

Disertacijos gynimas vyks sausio 27 d. (trečiadienį) 14 val. VU Komunikacijos fakulteto Spaudos teatro auditorijoje (Saulėtekio al. 9, Vilnius).