mini Tom Wilson LithsinZadarVU KF Knygotyros ir dokumentotyros instituto ir Medijų tyrimo laboratorijos dėstytojai skaitė pranešimus tarptautinėje konferencijoje 3rd International Conference on Publishing Trends and Contexts Zadaro universitete (Kroatija) lapkričio 19-20 dienomis.

Skaityti pranešimai:

• Arūnas Gudinavičius Towards understanding differences between reading on paper and screen: measuring changes in brain activity (findings from pilot research)
  • Elena Macevičiūtė Examining research literature on e-books: quantitative and qualitative approach
  • Andrius Šuminas Browsing Strategies in the online bookstores
  • Asta Urbanavičiūtė Lithuania’s cultural periodicals: go digital or get printed?

Plačiau apie konferenciją internete.