mini konferencija maltojeKF Kūrybinių medijų instituto doktorantai dalyvavo šeštą kartą organizuotoje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Filming Locations: the Fabric of Culture, Myth and Identitity in Small Cinema“, kuri vyko Maltos sostinėje Valetoje.

Rugsėjo 24-26 dienomis doktorantai Audrius Dabrovolskas ir Renata Stonytė skaitė pranešimus apie skaitmeninių technologijų įtaką Baltijos šalių kino platinimo rinkai ir Lietuvos dokumentinio kino situaciją platinimo aspektu.

Tarptautinėje konferencijoje dalyvavo kino tyrėjai ir praktikai iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Italijos, Maltos, Turkijos, Lenkijos, Moldavijos, kurie pristatė savo pranešimus septyniose sekcijose.

Konferenciją užbaigė apskritojo stalo diskusija, kurioje kritiškai įvertinta Maltos kino industrija ir dalintasi mintimis apie šios kino industrijos galimus tobulinimo aspektus.