mini disertaciju apdovanojimaiRugsėjo 7 dieną Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo aštuonis geriausių 2014 m. disertacijų konkurso laureatus.

Tarp geriausių humanitarinių ir socialinių mokslų disertacijų yra Komunikacijos fakulteto lektoriaus dr. Tomo Petreikio darbas „Regioninės knygos kultūra Žemaitijos knygos 1905–1944 m. pavyzdžiu“, kuriam vadovavo prof. habil. dr. Domas Kaunas.

Geriausių disertacijų konkursą organizuoja Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga. Šiais metais konkursui buvo pateiktos 89 disertacijų paraiškos. Jaunųjų mokslininkų darbus vertino 90 asmenų komisija.

Galerijoje – apdovanojimų akimirkos ir Prezidentės padėka bei diplomas dr. Tomui Petreikiui.