MK konfInformuojame, kad 2015 m. balandžio 22 d. Vytauto Kasiulio dailės muziejuje (A. Goštauto g. 1, Vilnius) vyks Lietuvos muziejų asociacijos Rinkinių mokslinio tyrimo sekcijos (LMA RMTS) ir Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Muzeologijos katedros (VU KF MK) XVIII mokslinė-praktinė konferencija „Etniškumas ir regioniškumas XXI a. muziejuose“.

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.

Detali konferencijos programa.

Ketinančius dalyvauti maloniai prašome iš anksto registruotis iki balandžio 20 d. el. paštu:
Tel. pasiteirauti: 868411934.

Renginio koordinatorius Nacionalinio muziejaus LDK valdovų rūmų Rinkinių apskaitos ir saugojimo skyriaus vedėjas, LMA RMTS valdybos pirmininkės pavaduotojas Dalius Avižinis.

Konferenciją remia Lietuvos kultūros taryba.