mini media konferencija ZIGegužės 7–8 d. Komunikacijos fakultete vyko tarptautinė mokslinė konferencija „Žiniasklaidos ir politikos sąveika Baltijos šalyse“.

Mokslininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Lenkijos ir Didžiosios Britanijos universitetų nagrinėjo žiniasklaidos politikos, propagandos, informacinių karų, politikos komunikacijos ir tiriamosios žurnalistikos problemas.

Konferencijos rengėjai: Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos institutas, Rygos Stradinio universiteto Komunikacijos studijų departamentas ir Tartu universiteto Žurnalistikos, komunikacijos ir informacijos studijų institutas.

Renginio pradžia – gegužės 7 d. 9 val., vieta – Spaudos teatro auditorija (Saulėtekio al. 9).

Daugiau informacijos apie konferenciją

Programa