Džina Donauskaitė 2015.02.02Džina Donauskaitė apsigynė disertaciją „Žiniasklaidos vaidmuo skurdo mažinimo politikoje: Lietuvos interneto dienraščių 2008 m. ekonominės krizės metu atvejis“.

Disertacijoje sprendžiamas probleminis klausimas: „Koks yra vėlyvojo kapitalizmo metu augant komunikacijos reikšmei iškilusių interneto dienraščių vaidmuo viešosios politikos procesuose?“ Analizuojamas Lietuvai aktualus skurdo mažinimo politikos, kurios uždavinys yra amortizuoti viešosios politikos transformacijų ir ekonominės krizės pasekmes, atvejis.

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir interneto svetainėje: daktaro disertacija.