WebsiteKF absolventas, socialinis partneris Tomas Grigalis rugsėjo 16 d. ginasi daktaro disertaciją.

Gynimas vyks 10 val. VGTU Senato posėdžių salėje (Saulėtekio al. 11, Vilnius). Disertacijos tema: „Struktūrizuotų duomenų išgavimas iš tinklalapių sugeneruotų pagal šablonus“.

Mokslinis vadovas

• prof. habil. dr. Antanas ČENYS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, technologijos mokslai, informatikos inžinerija – 07T).

Disertacijos gynimo taryba

• doc. dr. Arnas KAČENIAUSKAS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, technologijos mokslai, informatikos inžinerija – 07T) – pirmininkas,
  • dr. Robertas DAMAŠEVIČIUS (Kauno technologijos universitetas, technologijos mokslai, informatikos inžinerija – 07T),
  • prof. habil. dr. Gintautas DZEMYDA (Vilniaus universitetas, technologijos mokslai, informatikos inžinerija – 07T),
  • dr. Mario Rosario GUARRACINO (Didelės spartos skaičiavimo ir tinklų institutas, Italija, fiziniai mokslai, matematika – 01P),
  • prof. dr. Olegas VASILECAS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, technologijos mokslai, informatikos inžinerija – 07T).

Daktaro disertaciją galima peržiūrėti interneto talpykloje http://leidykla.vgtu.lt/lt/knyga/disertacijos-ir-ju-santraukos/2667.html?Itemid=4 ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto bibliotekoje.