Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai ženklasSužinokite daugiau apie vieną didžiausių Lietuvos iššūkių ir pasiekimų – Lietuvos pirmininkavimą ES Tarybai.

KF kviečia į susitikimą su Užsienio reikalų ministerijos Pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai departamento direktoriaus pavaduotoja Lyra Puišyte-Bostroem.

Užsienio reikalų ministerijos atstovė koordinuoja aukščiausio lygio pirmininkavimo susitikimus. Viešnia skaitys paskaitą apie Lietuvos patirtį pirmininkaujant ES Tarybai. Po paskaitos numatoma diskusija su studentais.

Susitikimo kalba  anglų.

Susitikimas vyks lapkričio 18 d. KF  210 aud. (Saulėtekio al. 9, I rūmai, II aukštas), pradžia – 18 val.