Vieša paskaita Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje.

TemaMuziejai visiems? Muziejai ir jų bendruomenės. Museums for all? Museums and their communities (anglų kalba)

Laikas ir vieta: 13:00 – 14:30, V. Putvinskio g. 55, Kaunas.

Teigiama, kad muziejai turi būti prieinami visiems žmonėms. Realybė yra kitokia. Kai kalbame apie prieinamumą, reprezentavimą ir bendradarbiavimą, daug žmonių dažniausiai nesąmoningai neįtraukiami. Ar nauja sąvoka „suinteresuotosios bendruomenės“, įvardijanti lankytojus (taip pat ir potencialius lankytojus),  - tinkamas sprendimo būdas?

Paskaitą skaito prof. dr. Pieteris van Menšas (Pieter van Mensch), VU Komunikacijos fakulteto Muzeologijos katedros vedėjas.