2018 Jaunimas istorijos skersvejuose 3DMaloniai kviečiame į Žiedūnės Zaveckienės knygos „Jaunimas istorijos skersvėjuose: Lietuvos jaunimo spauda 1918–1940 metais“ sutiktuves.

Renginys vyks šių metų rugsėjo 5 d. 17:30 val. Vilniaus universiteto bibliotekos P. Smuglevičiaus salėje. Renginį ves prof. habil. dr. Domas Kaunas.

Pristatyme dalyvaus autorė ir recenzentai prof. dr. Remigijus Misiūnas, dr. Valdas Selenis ir prof. dr. Andrius Vaišnys.

Organizatoriai: Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Knygotyros ir leidybos tyrimų katedra ir Martyno Mažvydo bibliofilų klubas.