2016rugsejo1 eisenaKviečiame dalyvauti Vilniaus universiteto studijų metų pradžios šventės renginiuose.

Rugsėjo 3 d. programa:

• 9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.
  • 11 val. – iškilmingas Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto mokslo metų atidarymas Vilniaus universiteto Didžiajame kieme (Universiteto g. 3). Dalyvaus Komunikacijos fakulteto studentai, dėstytojai, socialiniai partneriai, darbuotojai, alumnai.
  • 14.45 val. – Vilniaus universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų eisena į universiteto centrinius rūmus, Didįjį kiemą (Universiteto g. 3), nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.
  • 15.30–16.30 val. – iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija universiteto Didžiajame kieme.
    Koncertuos Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestras „Oktava“ (meno vadovas Albinas Kučinskas) ir akademinis mišrus choras „Gaudeamus“ (meno vadovė Rasa Gelgotienė).
  • 16.30 val. – šv. Mišios akademinei bendruomenei Arkikatedroje bazilikoje (šv. Mišioms vadovaus Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas).
  • 18.00 val. – maldos vakaras „Viltis neapgauna“ su Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios Gospel choru (Šv. Jono g. 12).

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Papildomai informuojame, kad rugsėjo 3 d. paskaitos Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete nevyks.