2018 m. kovo 22 d. Komunikacijos fakulteto Lyčių studijų centre pagal Erasmus mainų programą viešės sociologijos mokslų dr. Olga Anna Kotowska-Wojcik iš Kardinolo Stefano Višinskio universiteto Varšuvoje (CSWU) ir skaitys paskaitas:

• 15 val. - „Lyties aspektas socialinėje ekonomikoje“ („Gender issues in social economy“)
  • 17 val. - „Kas ypatingo socialinės ekonomikos sektoriaus feminizacijoje?“ („What is so special about feminization of SE sector?“)

Paskaitos vyks anglų kalba.

Vieta - Spaudos teatras, VU Komunikacijos fakultetas (Saulėtekio al. 9, I rūmai).

Maloniai kviečiame dalyvauti dėstytojos paskaitose.