Pokalbių pradžia: 13 val.

Vieta: Freskos kambarys (214 aud.), Saulėtekio al. 9

Visi Komunikacijos fakulteto studentai, užpildę paraiškas dalyvauti Erasmus + studijų 2015-2016 m.m. rudens semestrui atrankos konkurse, kviečiami  KOVO 24 d. (ANTRADIENĮ), 13 val. atvykti į atrankos pokalbius. Pokalbiai su komisija vyks Freskos kambaryje (214 aud.), Saulėtekio al. 9. Pokalbių pradžia 13 val. Pertrauka 14.45-15.00 val. Tęsinys nuo 15 val.

Paraiškas užpildžiusiųjų dalyvavimas yra būtinas. Vienas kandidatas turės 5 min. išsakyti savo argumentus bei atsakyti į komisijos klausimus. Pokalbiai vyks lietuvių kalba.

Sėkmės atrankoje!